Kalite

Bizlere verdiğiniz sorumluluğun farkında olarak, kalite anlayışımızın üst segmentlere hitap ettiğini belirtmek isteriz. Sarımet olarak bugüne dek gerçekleştirdiğimiz projelerde “Kalite Kontrol” sürecine son derece önem verdik. Gelişen teknoloji ve uygulamaları takip ederek, üretim öncesinde, esnasında ve sonrasında oluşabilecek sorunları minimize edecek önlemler aldık.

Kalite belgelerinin yanı sıra, iç denetimler oluşturarak olası hataları yerinde tespit edip müdahale eden ekibimiz ve bilgisayar sistemleriyle desteklenmiş kalite kontrol süreçlerimizle, sizlere tamamen talep ettiğiniz ürünleri sunmayı vaat ediyoruz.
Verimliliği ve kaliteyi aynı anda arttırabilmek adına, bugün halen “Bundan daha iyi ne yapabiliriz?” sorularını sormaya devam etmekteyiz.

Farkımızın ortaya çıktığı nokta ise, kalite beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilecek bir hizmet verdiğimiz halde, uygun fiyatlar talep etmemizdir. Bu konuda son derece hassas çalışan Satış Departmanımız, müşterilerimizin maliyetlerini minimize etmek için yoğun çabalar sarf etmektedirler. Umarız ki sizler de bir gün bu hizmetin avantajlarından yararlanırsınız. Peki o gün neden bugün olmasın?