Genel Müdür’ ün Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız,

Sizlerin de bildiği üzere Sarımet ailesi olarak bu sene 25. yılımızı kutluyoruz. Ardımızda bıraktığımız bu 25 sene içerisinde ulaşmış olduğumuz başarıların sebebini tek bir sözcük ile açıklamam istenseydi, şüphesiz ki seçeceğim sözcük “Kalite” olurdu. Sadece “Ürün Kalitesi” olarak değerlendirmediğimiz kalite vizyonumuz, bugün müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve çalışanlarımızla kurduğumuz uzun soluklu iş birliklerinin güçlü temelini oluşturmaktadır.

Başarıya kolektif bir katma değer algısı ile ulaşılabileceğinin farkında olarak inovasyonu ve müşteri memnuniyetini merkeze alan çok zorlu hedefler belirliyoruz. Hatta zaman zaman küresel ölçekteki darboğazlar, hedeflerimizi ulaşılması daha da güç olan bir noktaya taşıyabiliyor. Ancak karşımıza nasıl bir zorluk çıkarsa çıksın hep birlikte akıl ve sağduyu ile bu zorlukların üstesinden gelebileceğimizin farkındayım.

İnanıyorum ki belirlemiş olduğumuz bu zorlu hedefler hem Sarımet’in, hem de ülkemizin büyümesine olanak sağlarken, iş ortaklarımızda memnuniyet oluşturacak, siz değerli çalışanlarımızda ise refah, huzur ve yetkinlik sağlayarak, hepimizin emeğiyle bu günlere gelmiş olan şirketimizi çok daha başarılı noktalara taşıyacaktır.

Kuruluş ilkelerimizden ve etik değerlerimizden vazgeçmeyerek sürdüreceğimiz bu yolculukta, dijitalleşme trendlerine uygun olarak ileri teknoloji çözümleri takip edeceğimize, bilgi ve deneyimlerimizi birbirimize aktaracağımıza ve gelişim ivmemizi tüm paydaşlarımızla birlikte daha da kuvvetlendireceğimize olan inancım tamdır.

Yarınların bize ne getireceğini bilmiyor olabiliriz. Ancak emin olduğum bir şey var ki, her birimiz gelecekte daha da iyi bir noktaya gelebilmek için hep birlikte çok daha özenli ve özverili bir şekilde çalışarak ileride gurur duyacağımız bu başarı hikayesinin kahramanlarından biri olacağız.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

B.Barış Sarı
Genel Müdür