HAKKIMIZDA    
 
 

1997'den beri yüksek kalite anlayışı, esnek çözümleri ve rasyonel fiyat politikalarıyla müşterilerine üst düzeyde hizmet veren firmamız "Sac İşleme" sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Esnek, yenilikçi ve başarı odaklı yönetim anlayışının getirmiş olduğu avantajları kullanarak, kurumsal yapısını gün geçtikçe daha da sağlamlaştıran firmamız, doğru zamanlarda gerçekleştirmiş olduğu doğru yatırımlarla, sektörünün en çok tanınan ve takdir edilen şirketleri arasında yerini almıştır.

İstanbul'un Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde yer alan firmamız 5500 m2 üzerinde kurulu olan üretim alanıyla, İstanbul ve çevre illeri yoğunlukta olmak üzere Türkiye'nin ve Dünya'nın birçok noktasından gelen üretim taleplerini değerlendirerek müşterilerine çözüm sunmaktadır.

CNC olarak Lazer Kesim, Punch Kesim, Abkant Büküm, Profil Bükme, Silindir Büküm, Gaz Altı ve Punto Kaynakları, TIG/MIG Kaynakları, Profil Kesimleri, Perfore Sac İmalatı, Giyotin kesim, Montaj ve birçok diğer sac işleme operasyonlarıyla müşterilerinin taleplerini tek bir noktada karşılayabilecek pozisyonda yer almaktadır.

Mevcut müşteri portföyü üzerinde yapılan inceleme neticesinde yoğun olarak Makine Gövdeleri, Makine Parçaları, Asansör, Endüstriyel Mutfak Kabinleri, İnşaat Ürünleri, Otomotiv, Havalandırma Kanalları, Rack Kabin ve Kasalar, Metal Raflar, Endüstriyel Aletler, Tüketici Ürünleri sektörlerinde bulunan müşterilere hizmet verildiği tespit edilmiştir.

Kuruluşundan itibaren edinmiş olduğu yüksek tecrübeler neticesinde müşterilerinin beklentilerini doğru değerlendirerek, hizmet anlayışı yapısını müşteri talepleri merkezine oturtan şirketimiz, beklentisi üst düzey olan müşterilerimize yönelik kalite ve hizmet anlayışıyla fark yaratmaya devam etmiştir.

Bugün gelinen noktada ise, sektörün eksikliklerini fark yaratma vizyonuyla değerlendiren Sarımet, alanında hızlı ve sağlam adımlarla ilerlemektedir. Başarısını müşterilerinin başarısına bağlayan bir şirket olarak, yüksek kalite, uygun fiyat ve hızlı hizmet gibi bir arada sunulması tecrübe ve yetenek isteyen beklentilerinizin karşılanması için her gün daha çok çalışan Sarımet ailesi, sizlerle iş yapmaktan büyük bir keyif duyar.

KVKK    
BOSB Mermerciler San. Sit. 2. Cad. No:19, 34524 Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: +90 (212) 875 41 26 | Fax: +90 (212) 876 04 90 | info@sarimet.com
Designed by Ritma Teknoloji